Míčové sporty

Informace

Novinky

Branka fotbalová bílá 62x42x31cm set 2ks s míčem a pumpičkou v krabici plast Zobrazit větší

Branka fotbalová bílá 62x42x31cm set 2ks s míčem a pumpičkou v krabici plast

DS78327361

Nový produkt

Máte doma malého fotbalistu, který si rád hraje s míčem? Pořiďte mu svou vlastní fotbalovou branku, ať si natrénuje perfektní góly nebo chytání míče jako brankář! Kromě dvou fotbalových branek sada obsahuje také míč a pumpičku pro jeho nafouknutí. Baleno v krabici. Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Rozměry balení (š v h): 18 x 16 x 5cm Rozměry dětské hračky (š v h): 62 x 42 x 31cm Materiál: plast, textil Obsah balení: síť 2ks, plastové díly pro sestavení brány 30ks, hustilka, balon Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

367 Kč s DPH

Více informací

Máte doma malého fotbalistu, který si rád hraje s míčem? Pořiďte mu svou vlastní fotbalovou branku, ať si natrénuje perfektní góly nebo chytání míče jako brankář! Kromě dvou fotbalových branek sada obsahuje také míč a pumpičku pro jeho nafouknutí. Baleno v krabici.

Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.

Rozměry balení (š v h): 18 x 16 x 5cm
Rozměry dětské hračky (š v h): 62 x 42 x 31cm
Materiál: plast, textil
Obsah balení: síť 2ks, plastové díly pro sestavení brány 30ks, hustilka, balon

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

21 dalších produktů ve stejné kategorii: