Ostatní hry

Informace

Novinky

DINO Hra baby domino obrázkové pro miminko *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS39675826

Nový produkt

Klasická hra pro nejmenší děti - domino s obrázky. Domino je logická hra vhodné pro všechny věkové kategorie. Rozvíjí logické myšlení a to .....

Více informací

Skladem

199 Kč s DPH

Více informací

Klasická hra pro nejmenší děti - domino s obrázky.

Domino je logická hra vhodné pro všechny věkové kategorie. Rozvíjí logické myšlení a to vše zábavnou a hranou formou. Hra Domino se hraje již několik let, možná i tisíce let. Její pravidla jsou velmi jednoduchá a srozumitelná, proto je velice oblíbená. Oblíbená dětská hra, která je určena pro všechny malé kamarády a jejich rodiče. Nenásilnou a zábavnou formou pomáhá dětem procvičovat poznávací a kombinační schopnosti a zvyšuje všeobecný přehled dětí.

Rozvíjejte své dítě ve všech směrech. V tom vám pomůže domino vhodné i pro nejmenší. Jedná se o populární hru, kterou si zamiluje celá rodina. Hráči se snaží vyložit všechny kartičky, které jsou ve hře. Přikládají je stejným obrázkem k sobě a vyhrává ten, kdo se jako první zbaví všech kartiček. Na kartičkách jsou místo bodů veselé obrázky jako například auto, medvídek, loď nebo kachnička. Obrázkové baby domino rozvíjí hravou formou pozornost a logické myšlení.

Rozměry balení (š v h): 27,5 x 19 x 4,5cm
Počet hráčů: 2-4
Hrací doba cca: 15min.
Obsah balení: 24 pevných kartiček, pravidla

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: