Ostatní hry

Informace

Novinky

MATTEL HRA Uno karty Jurský Svět *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS27133017

Nový produkt

Stejně jako v tolik oblíbené karetní hře UNO™ i v UNO™ Minecraft je cílem hráčů se co nejrychleji zbavit všech karet. Tato verze přináší postavy a motivy z oblíbené hry Minecraft a její součástí je i speciální karta! UNO™ Minecraft navíc přináší nový typ akční karty. Jakmile vám v ruce zbývá poslední karta, nezapomeňte zakřičet „UNO“! Vaše milovaná hra nyní přichází v designu strhujícího Jurského světa! Cílem hry je co nejrychleji se zbavit všech vašich karet tím, že postupně vyhazujete karty shodující se s vrchní kartou odkládacího balíčku. Skóruje ten, kdo se nejdříve zbaví všech karet v ruce. Nezapomeňte zakřičet „UNO“, až budete mít v ruce poslední kartu! Rozměry balení (š v h): 9 x 11,5 x 2cm Materiál: karton Obsah balení: 112 karet, návod Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 7 let

Více informací

Skladem

250 Kč s DPH

Více informací

Stejně jako v tolik oblíbené karetní hře UNO™ i v UNO™ Minecraft je cílem hráčů se co nejrychleji zbavit všech karet. Tato verze přináší postavy a motivy z oblíbené hry Minecraft a její součástí je i speciální karta! UNO™ Minecraft navíc přináší nový typ akční karty. Jakmile vám v ruce zbývá poslední karta, nezapomeňte zakřičet „UNO“!

Vaše milovaná hra nyní přichází v designu strhujícího Jurského světa! Cílem hry je co nejrychleji se zbavit všech vašich karet tím, že postupně vyhazujete karty shodující se s vrchní kartou odkládacího balíčku. Skóruje ten, kdo se nejdříve zbaví všech karet v ruce. Nezapomeňte zakřičet „UNO“, až budete mít v ruce poslední kartu!

Rozměry balení (š v h): 9 x 11,5 x 2cm
Materiál: karton
Obsah balení: 112 karet, návod

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: