Ostatní hry

Informace

Novinky

EFKO Hra Kup si krávu! *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS34102710

Nový produkt

Procvičujte s dětmi počítání zábavnou formou pomocí společenské hry Kup si krávu, která bude bavit celou rodinu. Hra je velmi jednoduchá a svi.....

Více informací

Skladem

430 Kč s DPH

Více informací

Procvičujte s dětmi počítání zábavnou formou pomocí společenské hry Kup si krávu, která bude bavit celou rodinu. Hra je velmi jednoduchá a svižná. Úkolem hráčů je nakoupit ty nejlepší a nejvýkonnější krávy. Hru si můžete zahrát ve dvou variantách - Kup si krávu, ve které půjde o co největší stádo, a Podoj krávu, kde úkolem hráčů je mít co nejvyšší zisk.

Varianta hry: Kup si krávu:
Cílem této hry je nakupovat krávy a na konci mít stádo s co nejvyšší bodovou hodnotou. V této variantě hry hráči přihazují mince k jedné ze dvou krav, které jsou aktuálně na trhu. Hráč, kterému se podaří přesně dorovnat svou mincí hodnotu krávy uvedenou na kartě, kartu získává. Do hry vstupují akční karty a akční kupony (směnárna, stop a předbíhám).

Varianta hry: Podoj krávu:
Cílem hry je vydojit z krav co nejvíce peněz a na konci mít nejvyšší kombinaci počtu a hodnot mincí. V této variantě hry hráči přihazují mince k jedné ze dvou krav, které jsou aktuálně na trhu. Hráč, kterému se podaří přesně dorovnat svou mincí hodnotu krávy uvedenou na kartě, krávu podojí. Kdo hodnotu krávy přehodí, část mincí dává protihráčům. Do hry vstupuje žolík.

Rozměry balení (š v h): 29,5 x 29,5 x 7,5cm
Počet hráčů: 2-4
Hrací doba: 20min.+
Obsah balení: hrací deska, 32 karet, 70 žetonů a mincí

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: