Ostatní klučičí

Informace

Novinky

SPIN MASTER Drak figurka Jak vycvičit draka 3 mění barvu 4 druhy plast

DS77367500

Nový produkt

*** Figurky draků ze známého filmu Jak vycvičit draka 3, kterým se změnou teploty objeví na tělech krásné barevné ornamenty, ve čtyřech variantách provedení. Baleno na kartě. Která figurka se stane tou nejoblíbenější? Jak vycvičit draka 3 je pokračování příběhu o vikingovi Škyťákovi, jeho drakovi Bezzubkovi a jejich partě kamarádů a draků. Navazuje na úspěšné předchozí díly této trilogie. Rozměry balení (š v h): 14 x 16 x 6cm Rozměry figurek: Materiál: plast Varianty provedení: Buřina, Děsivec, Bezzubka, Flákota Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

219 Kč s DPH

Více informací

***
Figurky draků ze známého filmu Jak vycvičit draka 3, kterým se změnou teploty objeví na tělech krásné barevné ornamenty, ve čtyřech variantách provedení. Baleno na kartě. Která figurka se stane tou nejoblíbenější?

Jak vycvičit draka 3 je pokračování příběhu o vikingovi Škyťákovi, jeho drakovi Bezzubkovi a jejich partě kamarádů a draků. Navazuje na úspěšné předchozí díly této trilogie.

Rozměry balení (š v h): 14 x 16 x 6cm
Rozměry figurek:
Materiál: plast
Varianty provedení: Buřina, Děsivec, Bezzubka, Flákota

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: