Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Dinosaurus ve vejci XXL 20cm zvířátko ve vodě rostoucí líhnoucí se 4 barvy Zobrazit větší

Dinosaurus ve vejci XXL 20cm zvířátko ve vodě rostoucí líhnoucí se 4 barvy

DS70499726

Nový produkt

Velké maxi vajíčko s překvapením v podobě pravěkého ještěra, které se Ti z vajíčka ve vodě vylíhne. Zvířátko ve vodě rostoucí & líhnoucí se. Hračka ve čtyřech barevných variantách. Vložte vejce do nádoby. Nádobu naplňte vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Teplota vody by neměla překročit 35C. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a jednorožec se začne klubat. Pokud je potřeba, dolejte vodu. Cca za 72hod.je zvířátko vylíhnuté a nabude své max. velikosti. Rozměry balení (š v): 17 x 21 x 17cm Rozměry dětské hračky (v): 20cm Velikost zvířátka: až 50cm Barevné varianty: modrá, červená, bílá, krémová Varianty provedení: zelený T-Rex, hnědý T-Rex, šedý T-Rex Obsah balení: vejce s dinosaurem Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

539 Kč s DPH

Více informací

Velké maxi vajíčko s překvapením v podobě pravěkého ještěra, které se Ti z vajíčka ve vodě vylíhne. Zvířátko ve vodě rostoucí & líhnoucí se. Hračka ve čtyřech barevných variantách.

Vložte vejce do nádoby. Nádobu naplňte vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Teplota vody by neměla překročit 35C. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a jednorožec se začne klubat. Pokud je potřeba, dolejte vodu. Cca za 72hod.je zvířátko vylíhnuté a nabude své max. velikosti.

Rozměry balení (š v): 17 x 21 x 17cm
Rozměry dětské hračky (v): 20cm
Velikost zvířátka: až 50cm
Barevné varianty: modrá, červená, bílá, krémová
Varianty provedení: zelený T-Rex, hnědý T-Rex, šedý T-Rex
Obsah balení: vejce s dinosaurem

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: