Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Dinosaurus s vejcem s mládětem na baterie mává křídly Světlo Zvuk Zobrazit větší

Dinosaurus s vejcem s mládětem na baterie mává křídly Světlo Zvuk

DS71249022

Nový produkt

Parádní sada pro všechny milovníky pravěkých ještěrů v podobě funkčního plastového dinosaura, držícího vejce s mládětem. Dinosaurus mává křídly a otevírá tlamu. Vejce lze otevřít. Hračka se světlem a zvukem na baterie. Baleno v krabici, ve dvou barevných variantách. Dinosauři, to jsou zvířátka, která žila před mnoha milióny let a fascinují všechny věkové kategorie. Nyní je můžete mít doma i vy. Rozměry balení (š v h): 31 x 23,5 x 13,5cm Materiál: plast Baterie: 3x1,5V AA (nejsou součástí) Barevné varianty: béžová, zelená Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

458 Kč s DPH

Více informací

Parádní sada pro všechny milovníky pravěkých ještěrů v podobě funkčního plastového dinosaura, držícího vejce s mládětem. Dinosaurus mává křídly a otevírá tlamu. Vejce lze otevřít. Hračka se světlem a zvukem na baterie. Baleno v krabici, ve dvou barevných variantách.

Dinosauři, to jsou zvířátka, která žila před mnoha milióny let a fascinují všechny věkové kategorie. Nyní je můžete mít doma i vy.

Rozměry balení (š v h): 31 x 23,5 x 13,5cm
Materiál: plast
Baterie: 3x1,5V AA (nejsou součástí)
Barevné varianty: béžová, zelená
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: