Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Nové IMPAG Stan plážový 145x100x88cm samorozkládací modrý kovová konstrukce Zobrazit větší

IMPAG Stan plážový 145x100x88cm samorozkládací modrý kovová konstrukce

DS63086451

Nový produkt

Modrý dětský stan pro děti na pláž, který lze velmi snadno složit, balený v praktické tašce na zip se síťkou a uchem pro snadné přenášení. Plážový stan s otevřenou čelní stěnou, která umožňuje pohodlné použití minimálně 3 osobám. Stan má podlážku, která vytváří pohodlnou ochranu proti písku. Stan slouží jako přístřešek proti slunci a větru na otevřených plážích. Výhodou stanu jsou malé rozměry ve složeném stavu a nízká hmotnost. Velmi jednoduše se skládá i rozkládá a vyroben je z lehkého omyvatelného materiálu. Rozměry balení (š v h): 65 x 65 x 3cm Rozměry dětské hračky (š v h): 145 x 100 x 88cm Materiál: polyester, kov Berva: modrá Cena je uvedena za 1 balení výrobku

Více informací

Skladem

388 Kč s DPH

Více informací

Modrý dětský stan pro děti na pláž, který lze velmi snadno složit, balený v praktické tašce na zip se síťkou a uchem pro snadné přenášení.

Plážový stan s otevřenou čelní stěnou, která umožňuje pohodlné použití minimálně 3 osobám. Stan má podlážku, která vytváří pohodlnou ochranu proti písku. Stan slouží jako přístřešek proti slunci a větru na otevřených plážích. Výhodou stanu jsou malé rozměry ve složeném stavu a nízká hmotnost. Velmi jednoduše se skládá i rozkládá a vyroben je z lehkého omyvatelného materiálu.

Rozměry balení (š v h): 65 x 65 x 3cm
Rozměry dětské hračky (š v h): 145 x 100 x 88cm
Materiál: polyester, kov
Berva: modrá

Cena je uvedena za 1 balení výrobku

30 dalších produktů ve stejné kategorii: