Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Souprava doktorská dětské lékařské potřeby set s mobilem plast v krabici Zobrazit větší

Souprava doktorská dětské lékařské potřeby set s mobilem plast v krabici

DS36516158

Nový produkt

Praktická lékařská sada s mobilním telefonem v zeleno-modré barevné kombinaci se zdravotnickými pomůckami z plastu - nezbytnost pro všechny malé doktory, doktorky a záchranáře. Baleno v krabici. Tato lékařska sada ti vždy poskytne ty správné lékařské pomůcky a ošetření každého pacienta bude hračka! Dětský zdravotnický plastový set pro děti, který ocení každá malá doktorka, doktor, malý zdravotník, či záchranář. Nezbytné lékařské vybavení, bez kterého se neobejde žádná ambulance - skvělý doplněk pro oblíbenou dětskou hru na doktora. S touto hračkou můžete dětský pokoj proměnit v lékařskou ordinaci. Tato hračka rozzáří oči každému dítěti, které se vzhlédlo v práci doktorů. V tomto setu najde všechny nástroje, které jsou k vidění v ordinaci opravdového lékaře. Tato sada obsahuje navíc i mobilní telefon. Rozměry balení (š v h): 31 x 23,5 x 4cm Rozměry telefonu (v): 10cm Materiál: plast Obsah balení (9ks): stetoskop Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

129 Kč s DPH

Více informací

Praktická lékařská sada s mobilním telefonem v zeleno-modré barevné kombinaci se zdravotnickými pomůckami z plastu - nezbytnost pro všechny malé doktory, doktorky a záchranáře. Baleno v krabici.

Tato lékařska sada ti vždy poskytne ty správné lékařské pomůcky a ošetření každého pacienta bude hračka! Dětský zdravotnický plastový set pro děti, který ocení každá malá doktorka, doktor, malý zdravotník, či záchranář. Nezbytné lékařské vybavení, bez kterého se neobejde žádná ambulance - skvělý doplněk pro oblíbenou dětskou hru na doktora. S touto hračkou můžete dětský pokoj proměnit v lékařskou ordinaci. Tato hračka rozzáří oči každému dítěti, které se vzhlédlo v práci doktorů. V tomto setu najde všechny nástroje, které jsou k vidění v ordinaci opravdového lékaře. Tato sada obsahuje navíc i mobilní telefon.

Rozměry balení (š v h): 31 x 23,5 x 4cm
Rozměry telefonu (v): 10cm
Materiál: plast
Obsah balení (9ks): stetoskop

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: