Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Plaz ve vajíčku zvířátko ve vodě rostoucí líhnoucí se 4 druhy

DS30891536

Nový produkt

Vajíčko s překvapením v podobě zvířátka, které se Ti z vajíčka ve vodě vylíhne. Zvířátko plaz ve vodě rostoucí & líhnoucí se. Hračka ve čtyřech variantách provedení. Vložte vejce do nádoby. Nádobu naplňte vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Teplota vody by neměla překročit 35C. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a plaz se začne klubat. Pokud je potřeba, dolejte vodu. Cca za 72hod.je zvířátko vylíhnuté a nabude své max. velikosti. Rozměry balení (š v h): 8,5 x 12 x 6cm Rozměry dětské hračky (v): 6cm Varianty provedení: krokodýl, šedý ještěr, modrý ještěr, zelená ještěrka Obsah balení: vejce se zvířátkem Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

80 Kč s DPH

Více informací

Vajíčko s překvapením v podobě zvířátka, které se Ti z vajíčka ve vodě vylíhne. Zvířátko plaz ve vodě rostoucí & líhnoucí se. Hračka ve čtyřech variantách provedení.

Vložte vejce do nádoby. Nádobu naplňte vodou tak, aby bylo vejce celé pod vodou. Teplota vody by neměla překročit 35C. Po 12-24 hodinách začne vejce praskat a plaz se začne klubat. Pokud je potřeba, dolejte vodu. Cca za 72hod.je zvířátko vylíhnuté a nabude své max. velikosti.

Rozměry balení (š v h): 8,5 x 12 x 6cm
Rozměry dětské hračky (v): 6cm
Varianty provedení: krokodýl, šedý ještěr, modrý ještěr, zelená ještěrka
Obsah balení: vejce se zvířátkem

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: