Ostatní ze dřeva

Informace

Novinky

Nové CEEDA DŘEVO Stavebnice vozíček s kostkami *DŘEVĚNÉ HRAČKY* Zobrazit větší

CEEDA DŘEVO Stavebnice vozíček s kostkami *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS15754990

Nový produkt

Dětský dřevěný vozíček s kostkami Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabývá se výrobou modelových dřevěných hraček. Nabízí cenově dostupné, ekologicky čisté a tvarově srozumitelné hračky, určené nejenom dětem. Dřevěné hračky jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jejich povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Kvalitně provedený jednoduchý dřevěný vozík s bohatým nákladem - barevnými tvary, ze kterých postavíte variabilní stavby. Z kostek postavte dětem domeček, stáj nebo ohrádku a do vozíku naložte jeho oblíbená zvířátka. Rozměry hračky: 6,5x22,5x37 cm Hračka je vhodná pro děti od 2 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

503 Kč s DPH

Více informací

Dětský dřevěný vozíček s kostkami
Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabývá se výrobou modelových dřevěných hraček. Nabízí cenově dostupné, ekologicky čisté a tvarově srozumitelné hračky, určené nejenom dětem. Dřevěné hračky jsou
vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jejich povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled.
Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči.
Kvalitně provedený jednoduchý dřevěný vozík s bohatým nákladem - barevnými tvary, ze kterých postavíte variabilní stavby. Z kostek postavte dětem domeček, stáj nebo ohrádku a do vozíku naložte jeho oblíbená zvířátka.
Rozměry hračky: 6,5x22,5x37 cm

Hračka je vhodná pro děti od 2 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: