Ostatní ze dřeva

Informace

Novinky

CEEDA DŘEVO Koník tahací klapací na kolečkách strakatý *DŘEVĚNÉ HRAČKY* Zobrazit větší

CEEDA DŘEVO Koník tahací klapací na kolečkách strakatý *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS54723364

Nový produkt

Dřevěný barevný dětský kůň na provázku, na kolečkách - velmi vtipná tahací hračka. Koník při tahání klape o podlahu. Vydává zvuk, což se dětem líbí. Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabývá se výrobou modelových dřevěných hraček. Nabízí cenově dostupné, ekologicky čisté a tvarově srozumitelné hračky, určené nejenom dětem. Dřevěné hračky jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jejich povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Vyrobily pro Vás zlaté české ručičky. Vyrobeno v Česku. Rozměry dětské hračky (š v h): 22 x 9 x 17cm Materiál: dřevo Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

283 Kč s DPH

Více informací

Dřevěný barevný dětský kůň na provázku, na kolečkách - velmi vtipná tahací hračka. Koník při tahání klape o podlahu. Vydává zvuk, což se dětem líbí.

Firma CEEDA CAVITY s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabývá se výrobou modelových dřevěných hraček. Nabízí cenově dostupné, ekologicky čisté a tvarově srozumitelné hračky, určené nejenom dětem. Dřevěné hračky jsou vyráběny z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jejich povrch je pouze voskován a leštěn, není nijak chemicky upravován či barven, aby byl zachován přírodní vzhled.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Vyrobily pro Vás zlaté české ručičky. Vyrobeno v Česku.

Rozměry dětské hračky (š v h): 22 x 9 x 17cm
Materiál: dřevo

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: