Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

Panenka mořská panna 9cm set mořskými zvířátky 2ks v krabici 2 druhy

DS33810829

Nový produkt

Půvabná plastová panenka s ploutví - mořská panna s dlouhými, barevnými vlásky, v sadě se dvěma mořskými zvířátky, ve dvou variantách provedení. Baleno v krabici. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Rozměry balení (š v h): 15 x 17 x 4cm Rozměry panenky (v): 9cm Materiál: plast Varianty provedení: modrá, růžová Obsah balení: panenka, mořské zvířátko 2ks Design obalu se může nepatrně lišit od vyobrazení. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -dm-

Více informací

Skladem

154 Kč s DPH

Více informací

Půvabná plastová panenka s ploutví - mořská panna s dlouhými, barevnými vlásky, v sadě se dvěma mořskými zvířátky, ve dvou variantách provedení. Baleno v krabici.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 15 x 17 x 4cm
Rozměry panenky (v): 9cm
Materiál: plast
Varianty provedení: modrá, růžová
Obsah balení: panenka, mořské zvířátko 2ks
Design obalu se může nepatrně lišit od vyobrazení.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-dm-30 dalších produktů ve stejné kategorii: