Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

Panenka Verunka hadrová 20cm česky mluvící básničky na baterie Světlo Zvuk

DS33869705

Nový produkt

Roztomilá veselá látková panenka Verunka s copánky, která po zmáčknutí bříška říká básničky (Kolo, kolo mlýnský / foukej, foukej větříčku / princeznička na bále). Mluví v českém jazyce. Obsahuje nevyměnitelné baterie. Hračka se zvukem, pro nejmenší děti. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Rozměry dětské hračky (v): 20cm Materiál: textil. vlna Baterie: (nevyměnitelné) Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

Roztomilá veselá látková panenka Verunka s copánky, která po zmáčknutí bříška říká básničky (Kolo, kolo mlýnský / foukej, foukej větříčku / princeznička na bále). Mluví v českém jazyce. Obsahuje nevyměnitelné baterie. Hračka se zvukem, pro nejmenší děti.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry dětské hračky (v): 20cm
Materiál: textil. vlna
Baterie: (nevyměnitelné)

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: