Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

SIMBA Steffi Love panáček Urban Kevin s vousy hipster městská moda

DS90742686

Nový produkt

Partner panák KEVIN URBAN pro všechny panenky typu BARBIE Panáček Kevin pro panenky Steffi Love. Panáček Kevin s vousy a v oblečení do města se bude báječně hodit k moderním panenkám. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Rozměry balení (š v h): 12 x 32,5 x 5cm Výška panáka je 30cm Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky!

Více informací

Skladem

239 Kč s DPH

Více informací

Partner panák KEVIN URBAN pro všechny panenky typu BARBIE

Panáček Kevin pro panenky Steffi Love. Panáček Kevin s vousy a v oblečení do města se bude báječně hodit k moderním panenkám.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 12 x 32,5 x 5cm
Výška panáka je 30cm

Hračka vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky!

30 dalších produktů ve stejné kategorii: