Panenky a jejich doplňky

Informace

Novinky

Panenka Defa panák otec Kevin set s kočárkem a dítětem s doplňky v krabici Zobrazit větší

Panenka Defa panák otec Kevin set s kočárkem a dítětem s doplňky v krabici

DS39281587

Nový produkt

Nejen maminky se dokáží hezky postarat o svá miminka. Tato sada od Defa Lucy obsahuje panáka Kevina s miminkem v nosítku, modrý kočárek a kufr s dalšími kojeneckými doplňky. Baleno v krabici. Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami. Rozměry balení (š v h): 23,5 x 32,5 x 7,5cm Materiál: plast Obsah balení: panák, miminko, nosítko, kočárek, kufr, kojenecká láhev 3ks, bryndák Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

489 Kč s DPH

Více informací

Nejen maminky se dokáží hezky postarat o svá miminka. Tato sada od Defa Lucy obsahuje panáka Kevina s miminkem v nosítku, modrý kočárek a kufr s dalšími kojeneckými doplňky. Baleno v krabici.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 23,5 x 32,5 x 7,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: panák, miminko, nosítko, kočárek, kufr, kojenecká láhev 3ks, bryndák

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: