Potřeby pro školáky

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Počítadlo dětské kuličkové KRTEK (Krteček) kov Zobrazit větší

BINO DŘEVO Počítadlo dětské kuličkové KRTEK (Krteček) kov

DS87339652

Nový produkt

Dětské dřevěné počítadlo Bino Krteček Počítadlo pro první počítání do sta s oblíbeným motivem Krtečka. Korálky jsou barevně rozděleny po deseti. Nezbytná pomůcka pro malé školáky! Stabilní základna. Kvalitní dřevěné provedení. Výborná pomůcka pro výuku základních početních úkonů. Počítadlo má 100 kuliček pro počítání od 1 do 100. Oblíbené hračka všech dětí, které rádi počítají, nebo se teprve učí počítat. Tato didaktická pomůcka je dobře využitelná i v dětských zařízeních a zaručuje nepřeberné množství aktivit od početních po poznávání barev. Rovněž slibuje zažít při počítání spoustu legrace. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry 22 × 24 × 8 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

368 Kč s DPH

Více informací

Dětské dřevěné počítadlo Bino Krteček
Počítadlo pro první počítání do sta s oblíbeným motivem Krtečka.
Korálky jsou barevně rozděleny po deseti.
Nezbytná pomůcka pro malé školáky!
Stabilní základna.
Kvalitní dřevěné provedení.

Výborná pomůcka pro výuku základních početních úkonů. Počítadlo má 100 kuliček pro počítání od 1 do 100. Oblíbené hračka všech dětí, které rádi počítají, nebo se teprve učí počítat. Tato didaktická pomůcka je dobře využitelná i v dětských zařízeních a zaručuje nepřeberné množství aktivit od početních po poznávání barev. Rovněž slibuje zažít při počítání spoustu legrace.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

Rozměry 22 × 24 × 8 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: