Puzzle

Informace

Novinky

RAVENSBURGER Puzzle 3D Kecka Moře stojánek na tužky 108 dílků

DS76379525

Nový produkt

Skvělá designovka. Kousek, který musí mít každý teeneger. Kecka s motivem podmořského světa, která slouží jako stojánek na tužky či jiné drobnosti. Může se skládat podle motivu a nebo podle čísel na zadní straně plastových dílků. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí. Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Puzzle pro dospělé jsou vyrobeny s použitím ""Softclick Premium Puzzle"" technologie, která používá silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger), a ručně vyráběné výsekové raznice, což má za následek dílky hladké, které skvěle zapadají do sebe. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 19 x 27,5 x 7cm Velikost složeného puzzle (š v): 21 x 12cm Materiál: plast Počet dílků: 108 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Více informací

Skladem

619 Kč s DPH

Více informací

Skvělá designovka. Kousek, který musí mít každý teeneger. Kecka s motivem podmořského světa, která slouží jako stojánek na tužky či jiné drobnosti. Může se skládat podle motivu a nebo podle čísel na zadní straně plastových dílků.

Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí.

Německé RAVENSBURGER puzzle drží přední příčku v oblíbenosti i prodejnosti mezi světovými výrobci puzzle. Puzzle pro dospělé jsou vyrobeny s použitím ""Softclick Premium Puzzle"" technologie, která používá silnější desky (vyrobeny speciálně pro Ravensburger), a ručně vyráběné výsekové raznice, což má za následek dílky hladké, které skvěle zapadají do sebe.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 19 x 27,5 x 7cm
Velikost složeného puzzle (š v): 21 x 12cm
Materiál: plast
Počet dílků: 108

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: