Puzzle

Informace

Novinky

Nové PUZZLE 3D Skládačka Sovice Sněžní set 500 dílků 61x46cm v krabici Zobrazit větší

PUZZLE 3D Skládačka Sovice Sněžní set 500 dílků 61x46cm v krabici

DS45450699

Nový produkt

**** Puzzle s 3D optickým efektem, který vyvolává dojem hloubky a navozuje pocit, že některé postavy nebo předměty jsou vzdáleny více, než ty v popředí. Doporučujeme rozebírání složeného obrázku dospělou osobou. Při rozebírání složeného puzzle postupujte opatrně. Při nešetrném zacházení může dojit k poškození. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí. Věk:od 6 let Rozměr složeného puzzle:61 x 46 cm Materiál:Papír Rozměry krabice (balení):31 x 20,5 x 5,5 cm Přibližná velikost dílku:2,4 cm Počet dílků:500

Více informací

Skladem

329 Kč s DPH

Více informací

****
Puzzle s 3D optickým efektem, který vyvolává dojem hloubky a navozuje pocit, že některé postavy nebo předměty jsou vzdáleny více, než ty v popředí.

Doporučujeme rozebírání složeného obrázku dospělou osobou. Při rozebírání složeného puzzle postupujte opatrně. Při nešetrném zacházení může dojit k poškození.

Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí.

Věk:od 6 let
Rozměr složeného puzzle:61 x 46 cm

Materiál:Papír
Rozměry krabice (balení):31 x 20,5 x 5,5 cm
Přibližná velikost dílku:2,4 cm
Počet dílků:500

30 dalších produktů ve stejné kategorii: