Puzzle

Informace

Novinky

DINO DŘEVO Vkládačka Tatra puzzle vkládací 8 dílků *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS79550692

Nový produkt

Kvalitní deskové puzzle ze dřeva na desce, s osmi dílky na vkládání, s ilustrovanými obrázky různých typů Tatry 148. Každá část puzzle má úchyt pro lepší vydělávání z desky. Vkládací hračky zlepšují dětskou motoriku a stimulují logické myšlení. V dnešní době jsou velmi oblíbené především malými dětmi a jejich rodiči dřevěné puzzle. Jsou lehce uchopitelné, hezky barevné a především poučné. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Rozměry dětské hračky (š v): 30 x 22,5cm Velikost dílků: 8-14cm Materiál: dřevo, plast Počet dílků: 8 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 1 roku

Více informací

Skladem

179 Kč s DPH

Více informací

Kvalitní deskové puzzle ze dřeva na desce, s osmi dílky na vkládání, s ilustrovanými obrázky různých typů Tatry 148. Každá část puzzle má úchyt pro lepší vydělávání z desky.

Vkládací hračky zlepšují dětskou motoriku a stimulují logické myšlení. V dnešní době jsou velmi oblíbené především malými dětmi a jejich rodiči dřevěné puzzle. Jsou lehce uchopitelné, hezky barevné a především poučné.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry dětské hračky (š v): 30 x 22,5cm
Velikost dílků: 8-14cm
Materiál: dřevo, plast
Počet dílků: 8

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 1 roku

30 dalších produktů ve stejné kategorii: