Puzzle

Informace

Novinky

DINO Puzzle České pohádky Večerníček 3x55 dílků 3v1v krabici

DS74180922

Nový produkt

Na večerníčka nemusí děti čekat až do setmění. Balíček tří pohádkových puzzle jim umožní vyprávět si příběhy o hajném Robátkovi, víle Amálce nebo Kátě a Škubánkovi, kdykoli budou chtít. Každá skládačka čítá 55 dílků a jejich spojováním se ratolesti nejen zabaví, ale rozvíjí také svou fantazii, zručnost a trpělivost. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí. Puzzle bylo vyrobeno v ČR. Jednotlivé části jsou z odolné a zdravotně nezávadné lepenky. Rozměry balení (š v h): 27,5 x 19 x 3,5cm Rozměry složeného obrázku (š v): 18 x 18cm Materiál: karton Počet dílků 1 obrázku: 55 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 5 let

Více informací

Skladem

201 Kč s DPH

Více informací

Na večerníčka nemusí děti čekat až do setmění. Balíček tří pohádkových puzzle jim umožní vyprávět si příběhy o hajném Robátkovi, víle Amálce nebo Kátě a Škubánkovi, kdykoli budou chtít. Každá skládačka čítá 55 dílků a jejich spojováním se ratolesti nejen zabaví, ale rozvíjí také svou fantazii, zručnost a trpělivost.

Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Puzzle je hra oblíbená napříč věkovými skupinami - oblíbily si ji jak děti tak i zkušení mistři ve skládání. Puzzle v rámečku je velmi oblíbené u nejmenších dětí.

Puzzle bylo vyrobeno v ČR. Jednotlivé části jsou z odolné a zdravotně nezávadné lepenky.

Rozměry balení (š v h): 27,5 x 19 x 3,5cm
Rozměry složeného obrázku (š v): 18 x 18cm
Materiál: karton
Počet dílků 1 obrázku: 55

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: