Puzzle

Informace

Novinky

Nové DINO Puzzle 24 dílků Krtek maxi Zobrazit větší

DINO Puzzle 24 dílků Krtek maxi

DS61837204

Nový produkt

DINO dětské Puzzle 24 dílků Krtek maxi Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Kdo by jako dítě nemiloval Krtečka. Veselé příběhy této kreslené postavičky zná mnoho dětí i dnes nazpaměť. A pokud si myslíte, že Krtek učaroval i vašim dětem, pak by jim nabídka v kategorii puzzle Krtek mohla udělat radost. Autorem všech předloh je samozřejmě Zdeněk Miller, takže autentičnost dobrodružství, která Krtek na těchto puzzle prožívá, je zaručena. Pokud vás tedy tato nabídka oslovila, pak neváhejte a vyberte si v kategorii puzzle Krtek. Dětské puzzle ze silného kartonu s extra velkými dílky. Rozměr složeného obrázku 66 x 47 cm. Velikost balení: Š x V x H: 29,7 x 29,7 x 7,3 cm Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky. -as-

Více informací

Skladem

269 Kč s DPH

Více informací

DINO dětské Puzzle 24 dílků Krtek maxi
Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení.

Kdo by jako dítě nemiloval Krtečka. Veselé příběhy této kreslené postavičky zná mnoho dětí i dnes nazpaměť. A pokud si myslíte, že Krtek učaroval i vašim dětem, pak by jim nabídka v kategorii puzzle Krtek mohla udělat radost. Autorem všech předloh je samozřejmě Zdeněk Miller, takže autentičnost dobrodružství, která Krtek na těchto puzzle prožívá, je zaručena. Pokud vás tedy tato nabídka oslovila, pak neváhejte a vyberte si v kategorii puzzle Krtek.

Dětské puzzle ze silného kartonu s extra velkými dílky.
Rozměr složeného obrázku 66 x 47 cm.
Velikost balení: Š x V x H: 29,7 x 29,7 x 7,3 cm

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

-as-
30 dalších produktů ve stejné kategorii: