Puzzle

Informace

Novinky

Nové DINO Puzzle Krtek (Krteček) na Mýtině 2x48 dílků v krabici Zobrazit větší

DINO Puzzle Krtek (Krteček) na Mýtině 2x48 dílků v krabici

DS77011117

Nový produkt

Dětské puzzle KRTEK v krabici Sada dvou puzzle s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka. Na prvním obrázku je znázorněn Krteček se sovou a myškou. Na druhém obrázku Krteček v kalhotkách. Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu. Balení obsahuje: 2 x 48 dílků Rozměry balení (š v h): 27,4 x 19 x 3,5 cm Rozměry postavených puzzle: 26,4 x 18,1cm Hračka je vhodná pro děti od 4 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky. -js-

Více informací

Skladem

191 Kč s DPH

Více informací

Dětské puzzle KRTEK v krabici
Sada dvou puzzle s motivem oblíbeného hrdiny Krtečka. Na prvním obrázku je znázorněn Krteček se sovou a myškou. Na druhém obrázku Krteček v kalhotkách.

Skládačka puzzle je vhodná pro malé i velké děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při zdárném složení.
Skládání puzzle je oblíbená zábava. Puzzle můžete složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Balení obsahuje: 2 x 48 dílků
Rozměry balení (š v h): 27,4 x 19 x 3,5 cm
Rozměry postavených puzzle: 26,4 x 18,1cm

Hračka je vhodná pro děti od 4 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.-js-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: