rozvíjí tvořivost

Informace

Novinky

VISTA SEVA 2 Letadlo Autobus polytechnická STAVEBNICE 351 dílků

DS29195264

Nový produkt

Dětská polytechnická stavebnice Seva 2 351 dílů 351 dílků ve dvanácti druzích. To je Seva 2. Postavte si třeba letadlo si otáčející vrtulí, nebo něco jiného co vás napadne. Počet dílků je dostačující pro to abyste vytvořili i trošku složitější dílka. Seva je známá a velice originální, česká, polytechnická stavebnice. S dostatkem dílků je možné s ní postavit podstatě cokoli. Její okncepce je založena na několika málo různých dílech, které je možné libovolně kombinovat, takže mohou vznikat úžasná a originální díla. Princip stavby je velice jednoduchý nejprve vytvoříte kostru z modrých dílků, které spojíte bílým. Dle potřeby pak přidáte žluté či červené čtverce jako stěny u domků či karoserii u aut. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 35 x 33,5 x 50cm Plastový výrobek, neobsahuje ftaláty. Stavebnice je vhodná pro děti od 5 let! Cena je uvedena za 1 kus. -mp-

Více informací

Skladem

550 Kč s DPH

Více informací

Dětská polytechnická stavebnice Seva 2 351 dílů
351 dílků ve dvanácti druzích. To je Seva 2. Postavte si třeba letadlo si otáčející vrtulí, nebo něco jiného co vás napadne. Počet dílků je dostačující pro to abyste vytvořili i trošku složitější dílka.

Seva je známá a velice originální, česká, polytechnická stavebnice. S dostatkem dílků je možné s ní postavit podstatě cokoli. Její okncepce je založena na několika málo různých dílech, které je možné libovolně kombinovat, takže mohou vznikat úžasná a originální díla.

Princip stavby je velice jednoduchý nejprve vytvoříte kostru z modrých dílků, které spojíte bílým. Dle potřeby pak přidáte žluté či červené čtverce jako stěny u domků či karoserii u aut.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 35 x 33,5 x 50cm
Plastový výrobek, neobsahuje ftaláty.

Stavebnice je vhodná pro děti od 5 let!
Cena je uvedena za 1 kus.


-mp-

2 dalších produktů ve stejné kategorii: