Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice ASSEMBLING 3v1 Auta sportovní sada 143 dílků plast

DS54284590

Nový produkt

Stavebnice pro kluky AUSINI 25425 z produktové řady ASSEMBLING 3in1 (3 v 1) ze které lze sestavit 3 různé druhy sportovních aut v šedo-červené barvě. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem. Rozměry balení (š v h): 22 x 15 x 4,5cm Materiál: plast Počet dílků: 143 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

193 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice pro kluky AUSINI 25425 z produktové řady ASSEMBLING 3in1 (3 v 1) ze které lze sestavit 3 různé druhy sportovních aut v šedo-červené barvě.

Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem.

Rozměry balení (š v h): 22 x 15 x 4,5cm
Materiál: plast
Počet dílků: 143

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: