Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice STAVBA Auto stavební 155 dílků + 1 figurka plast

DS46590678

Nový produkt

Stavebnice AUSINI 29411 - CONSTRUCTION - Auto stavební obsahuje 155 dílů v balení, se stavebním autem, jejíž součástí je postavička a další příslušenství. Děti mají rády stavění a skládání. Tato činnost je nejen plně zabaví, ale současně značně přispívá k rozvoji jejich smyslů a jemné motoriky. Tyto stavebnice Ausini - Dromader jsou ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dětí. Skládání této stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti vytrvalosti a trpělivosti. Pořízením stavebnice dopřejte dětem ten pocit, že samy něco dokážou. Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní s kostkami některých dražších konkurenčních stavebnic, lze je tak mezi sebou kombinovat. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm Materiál: plast Obsah balení: 155ks kostek, figurka 1ks Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

201 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice AUSINI 29411 - CONSTRUCTION - Auto stavební obsahuje 155 dílů v balení, se stavebním autem, jejíž součástí je postavička a další příslušenství.

Děti mají rády stavění a skládání. Tato činnost je nejen plně zabaví, ale současně značně přispívá k rozvoji jejich smyslů a jemné motoriky. Tyto stavebnice Ausini - Dromader jsou ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dětí. Skládání této stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti vytrvalosti a trpělivosti. Pořízením stavebnice dopřejte dětem ten pocit, že samy něco dokážou.

Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní s kostkami některých dražších konkurenčních stavebnic, lze je tak mezi sebou kombinovat.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: 155ks kostek, figurka 1ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: