Stavebnice

Informace

Novinky

Nové AUSINI Stavebnice TRANSFORMER auto robot 2v1 transrobot 180 dílků plast Zobrazit větší

AUSINI Stavebnice TRANSFORMER auto robot 2v1 transrobot 180 dílků plast

DS78424643

Nový produkt

Stavebnice plastová TITAN FORM HEROES 2 v 1, ze které lze sestavit auto nebo robota. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Tranformer, skládací auto-robot,superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky. Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm Obsah balení: 180ks kostek Materiál: plast Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let -dm-

Více informací

Skladem

235 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice plastová TITAN FORM HEROES 2 v 1, ze které lze sestavit auto nebo robota.

Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Tranformer, skládací auto-robot,superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky.

Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm
Obsah balení: 180ks kostek
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: