Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice ZÁVODNÍ auto Ferrari FXX sada 170 dílků plast Zobrazit větší

AUSINI Stavebnice ZÁVODNÍ auto Ferrari FXX sada 170 dílků plast

DS20970868

Nový produkt

Stavebnice plastová RACING se závodní formulí Ferrari FXX. Červené závodní auto AUSINI, by nemělo chybět žádnému malému závodníkovi! Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm Obsah balení: 170ks kostek Materiál: plast Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

264 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice plastová RACING se závodní formulí Ferrari FXX. Červené závodní auto AUSINI, by nemělo chybět žádnému malému závodníkovi!

Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 25,5 x 18,5 x 4,5cm
Obsah balení: 170ks kostek
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: