Stavebnice

Informace

Novinky

AUSINI Stavebnice MĚSTO Kempování sada 254 dílků + 2 figurky s doplňky plast

DS52807567

Nový produkt

Stavebnice pro kluky AUSINI 25517 z produktové řady CITY s karavanem a autem, jejíž součástí jsou i dvě postavičky, zvířátka a další příslušenství. Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem. Rozměry balení (š v h): 35 x 25 x 5,5cm Materiál: plast Počet dílků: 254 Počet figurek (postaviček): 2 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

446 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice pro kluky AUSINI 25517 z produktové řady CITY s karavanem a autem, jejíž součástí jsou i dvě postavičky, zvířátka a další příslušenství.

Děti milují stavění. Tato činnost je nejenom plně zabaví, ale také značně přispívá k rozvoji jejich smyslů. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Kostky Ausini jsou rozměrově kompatibilní se stavebnicemi Lega. Lze kombinovat s Legem.

Rozměry balení (š v h): 35 x 25 x 5,5cm
Materiál: plast
Počet dílků: 254
Počet figurek (postaviček): 2

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: