Stavebnice

Informace

Novinky

WADER Kostky stavebnice JEŽCI 41820

DS95306339

Nový produkt

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Stavebnice obdahuje 64 kostek Velikost krabice:25 x 19,5 x 5 cm Druhy kostek: kolečko, čtverec, obdelník, rámeček, strom, .... Lze sestavit např. mlýn, loďku, zvířátko, vlak, domek, strom, auto, .... Kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování i u nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku a logiku. Zapojí také svou fantazii. Stavebnice je hračka pro děti, která vždy zaujme. Hračka vhodná pro děti od 4 let. Cena je uvedena za 1 sadu.

Více informací

Skladem

308 Kč s DPH

Více informací

Hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Stavebnice obdahuje 64 kostek
Velikost krabice:25 x 19,5 x 5 cm
Druhy kostek: kolečko, čtverec, obdelník, rámeček, strom, ....
Lze sestavit např. mlýn, loďku, zvířátko, vlak, domek, strom, auto, ....

Kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování i u nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku a logiku. Zapojí také svou fantazii. Stavebnice je hračka pro děti, která vždy zaujme.

Hračka vhodná pro děti od 4 let.
Cena je uvedena za 1 sadu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: