Stavebnice

Informace

Novinky

CHEMOPLAST CHEVA 05 Traktor * Stavebnice *

DS79321919

Nový produkt

Stavebnice s tematickým zaměřením na traktor s valníkem je určena pro děti od 6 let. Součástí hračky je podrobný návod na sestavení vyobrazeného modelu. Ze stavebnice je možné postavit nejen model vyobrazené na obalu, ale i modely inspirované vlastní fantazií. Stavebnice obsahuje 177 kostek a 1 figurku Druh obalu: kbelík o objemu 5,5 l Pomocí přiloženého návodu si můžete sestavit velmi detailně propracovaný model traktoru s přívěsným valníkem. Stavebnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu. CHEVA je variabilní polytechnická stavebnice složená z řady stavebních dílů a doplňků. Všechny stavebnice označené touto ochrannou známkou jsou mezi sebou plně kompatibilní. Vyrobeno firmou Chemoplast BEC, která je tradičním českým výrobcem hraček už několik desítek let. Hračka vhodná pro děti od 6 let.

Více informací

Skladem

205 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice s tematickým zaměřením na traktor s valníkem je určena pro děti od 6 let. Součástí hračky je podrobný návod na sestavení vyobrazeného modelu. Ze stavebnice je možné postavit nejen model vyobrazené na obalu, ale i modely inspirované vlastní fantazií.

Stavebnice obsahuje 177 kostek a 1 figurku
Druh obalu: kbelík o objemu 5,5 l

Pomocí přiloženého návodu si můžete sestavit velmi detailně propracovaný model traktoru s přívěsným valníkem. Stavebnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu. CHEVA je variabilní polytechnická stavebnice složená z řady stavebních dílů a doplňků. Všechny stavebnice označené touto ochrannou známkou jsou mezi sebou plně kompatibilní.
Vyrobeno firmou Chemoplast BEC, která je tradičním českým výrobcem hraček už několik desítek let.

Hračka vhodná pro děti od 6 let.30 dalších produktů ve stejné kategorii: