Stavebnice

Informace

Novinky

LEGO SUPER HEROES Batgirl a honička v Batjetu 41230 STAVEBNICE

DS94444132

Nový produkt

LEGO 41230 - Batgirl a honička v Batjetu z produktové řady LEGO DC SUPER HERO Girls - Dětské plastové kostky v krabici. Zvoňte na poplach! Žlutý Kryptomit ukradl Batgirlin ePad a snaží se utéci ve své bugině! Tento malý Kryptomit se snadno poleká, tak na něj neustále dávej pozor. Pomoz Batgirl při pronásledování v jejím úžasném Batjetu. Střílej z vystřelovaču a vypusť síť, abys proradného malého Kryptomita zastavil. Nikdo si nesmí dovolit ukrást Batgirl její ePad! Objevte svět filmových hrdinů s LEGO Super Heroes! S figurkami Spidermana, Ironmana, Supermana, Batmana, Hulka a ostatními superhrdiny a dalšími produkty si může váš malý superhrdina postavit i vlastní komiks a vžít se role svých oblíbených postav. Stavebnice je vhodná pro děti ve věku od 7 do 14 let a napomáhá k rozvoji kreativity, fantazie a představivosti. Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace. Rozměry balení (š v h): 20,5 x 19 x 6cm Materiál: plast (pvc) Počet dílků v balení: 206 Obsah balení: minifigurka Batgirl a žlutý Kryptomit, Batjet s otevíracím kokpitem, vystřelovačem na křídlech, vystřelovačem sítě v přední části a úložným prostorem pro Batgirlin ePad, bugina s drapákem v přední části, síť, Batgirlin ePad, dva náboje do vystřelovačů Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 7 do 12 let

Více informací

Skladem

700 Kč s DPH

Více informací

LEGO 41230 - Batgirl a honička v Batjetu z produktové řady LEGO DC SUPER HERO Girls - Dětské plastové kostky v krabici.

Zvoňte na poplach! Žlutý Kryptomit ukradl Batgirlin ePad a snaží se utéci ve své bugině! Tento malý Kryptomit se snadno poleká, tak na něj neustále dávej pozor. Pomoz Batgirl při pronásledování v jejím úžasném Batjetu. Střílej z vystřelovaču a vypusť síť, abys proradného malého Kryptomita zastavil. Nikdo si nesmí dovolit ukrást Batgirl její ePad!

Objevte svět filmových hrdinů s LEGO Super Heroes! S figurkami Spidermana, Ironmana, Supermana, Batmana, Hulka a ostatními superhrdiny a dalšími produkty si může váš malý superhrdina postavit i vlastní komiks a vžít se role svých oblíbených postav. Stavebnice je vhodná pro děti ve věku od 7 do 14 let a napomáhá k rozvoji kreativity, fantazie a představivosti.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 20,5 x 19 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 206

Obsah balení: minifigurka Batgirl a žlutý Kryptomit, Batjet s otevíracím kokpitem, vystřelovačem na křídlech, vystřelovačem sítě v přední části a úložným prostorem pro Batgirlin ePad, bugina s drapákem v přední části, síť, Batgirlin ePad, dva náboje do vystřelovačů

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 do 12 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: