Stavebnice

Informace

Novinky

Malý mechanik Autobus 443 dílů Stavebnice typu Merkur kov plast v krabici Zobrazit větší

Malý mechanik Autobus 443 dílů Stavebnice typu Merkur kov plast v krabici

DS65597089

Nový produkt

Dětská stavebnice "Malý mechanik" z řady "Hrej si a tvoř" přichází s NOVINKOU. Model autobusu složíš ze 443 kovových součástí a plastových doplňků. Zažij vzrušující zážitek z dokončení vlastního výtvoru. Malý mechanik je označení stavebnic, které na náš drh dodává společnost MaDe. Jedná se o stavebnice na podobném principu jako legendární stavebnice Merkur, které jsou navíc obohaceny o plastové komponenty. Se stavebnicemi od společnosti MaDe postavíte modely, které se budou líbit každému. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Rozměry balení (š v h): 32 x 20 x 6cm Materiál: kov + plastové části Počet dílků: 443 Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Více informací

Skladem

536 Kč s DPH

Více informací

Dětská stavebnice "Malý mechanik" z řady "Hrej si a tvoř" přichází s NOVINKOU. Model autobusu složíš ze 443 kovových součástí a plastových doplňků.
Zažij vzrušující zážitek z dokončení vlastního výtvoru.

Malý mechanik je označení stavebnic, které na náš drh dodává společnost MaDe. Jedná se o stavebnice na podobném principu jako legendární stavebnice Merkur, které jsou navíc obohaceny o plastové komponenty. Se stavebnicemi od společnosti MaDe postavíte modely, které se budou líbit každému.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 32 x 20 x 6cm
Materiál: kov + plastové části
Počet dílků: 443

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: