Stavebnice

Informace

Novinky

LEGO SUPER HEROES Krádež bankomatu 76082 STAVEBNICE

DS15917323

Nový produkt

LEGO 76082 - Krádež bankomatu z produktové řady LEGO SUPER HEROES - Dětské plastové kostky v krabici. Lupiči se chystají přepadnout banku, vtrhni na scénu spolu se Spider-Manem! Nenech se zmást jejich maskami Hulka a Kapitána Ameriky, tohle jsou padouši. Peníze létají všude kolem, protože lupiči při přepadení využívají svůj hybridní techno-vystřelovač a pistoli s hybridním techno-řetězem. Přešplhej přes budovu a střílej Spider-Manovým power blastem. Polap ty maskované lupiče dříve, než uniknou na motorce i s penězi! Objevte svět filmových hrdinů s LEGO Super Heroes! S figurkami Spidermana, Ironmana, Supermana, Batmana, Hulka a ostatními superhrdiny a dalšími produkty si může váš malý superhrdina postavit i vlastní komiks a vžít se role svých oblíbených postav. Stavebnice je vhodná pro děti ve věku od 7 do 14 let a napomáhá k rozvoji kreativity, fantazie a představivosti. Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace. Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm Materiál: plast (pvc) Počet dílků: 185 Obsah balení: 3 minifigurky - Spider-Man a dva maskovaní lupiči, Banka - otevírací přední dveře, funkce explodujícího okna, dva bankomaty - jeden odnímatelný a jeden s funkcí exploze a peníze, spojovací body, umožňující Spider-Manovi šplhání po stěnách, pavučina a venkovní požární hydrant, úniková motorka s místem pro minifigurku, sestavitelný speciální hybridní techno vystřelovač s funkcí střelby, tři Spider-Manovy power blasty, pistole lupičů s hybridním techno-řetězem Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 do 12 let

Více informací

Skladem

700 Kč s DPH

Více informací

LEGO 76082 - Krádež bankomatu z produktové řady LEGO SUPER HEROES - Dětské plastové kostky v krabici.

Lupiči se chystají přepadnout banku, vtrhni na scénu spolu se Spider-Manem! Nenech se zmást jejich maskami Hulka a Kapitána Ameriky, tohle jsou padouši. Peníze létají všude kolem, protože lupiči při přepadení využívají svůj hybridní techno-vystřelovač a pistoli s hybridním techno-řetězem. Přešplhej přes budovu a střílej Spider-Manovým power blastem. Polap ty maskované lupiče dříve, než uniknou na motorce i s penězi!

Objevte svět filmových hrdinů s LEGO Super Heroes! S figurkami Spidermana, Ironmana, Supermana, Batmana, Hulka a ostatními superhrdiny a dalšími produkty si může váš malý superhrdina postavit i vlastní komiks a vžít se role svých oblíbených postav. Stavebnice je vhodná pro děti ve věku od 7 do 14 let a napomáhá k rozvoji kreativity, fantazie a představivosti.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 185

Obsah balení: 3 minifigurky - Spider-Man a dva maskovaní lupiči, Banka - otevírací přední dveře, funkce explodujícího okna, dva bankomaty - jeden odnímatelný a jeden s funkcí exploze a peníze, spojovací body, umožňující Spider-Manovi šplhání po stěnách, pavučina a venkovní požární hydrant, úniková motorka s místem pro minifigurku, sestavitelný speciální hybridní techno vystřelovač s funkcí střelby, tři Spider-Manovy power blasty, pistole lupičů s hybridním techno-řetězem

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 12 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: