Stavebnice

Informace

Novinky

LEGO STAR WARS Anakinův jediský Starfighter 75214 STAVEBNICE

DS64111916

Nový produkt

LEGO 75214 - Anakinův jediský Starfighter z produktové řady LEGO STAR WARS - Dětské plastové kostky v krabici. Vyraž na rychlou misi proti Mistru Windu na palubě Bojového kluzáku generála Grievouse. Chop se řízení, nabij pružinové vystřelovače a spěchej do boje. Jakmile určíš pozici mistra Jedi, popadni světelný meč a utkej se s ním ve vzrušujícím souboji. Lego Star Wars je skvělá zábava pro malé i velké příznivce této nesmrtelné ságy. V mžiku vás přenese do světa hvězdných válek, kde můžete bojovat proti Temné straně Síly světelnými meči. Nebo si radši vytvoříte svůj vlastní, originální a zcela nový příběh? Fantazii se meze nekladou! Tato stavebnice plná akce a dobrodružství zabaví vás i vaše starší ratolesti i na celé hodiny. Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace. Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm Materiál: plast (pvc) Počet kostek v balení: 247 Obsah balení: Sestavitelný model jediské stíhačky Starfighter, Akční vystřelovače, Zbraně: světelný meč, Minifigurka Anakina + figurka droida R2-D2 Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 7 do 12 let

Více informací

Skladem

750 Kč s DPH

Více informací

LEGO 75214 - Anakinův jediský Starfighter z produktové řady LEGO STAR WARS - Dětské plastové kostky v krabici.

Vyraž na rychlou misi proti Mistru Windu na palubě Bojového kluzáku generála Grievouse. Chop se řízení, nabij pružinové vystřelovače a spěchej do boje. Jakmile určíš pozici mistra Jedi, popadni světelný meč a utkej se s ním ve vzrušujícím souboji.

Lego Star Wars je skvělá zábava pro malé i velké příznivce této nesmrtelné ságy. V mžiku vás přenese do světa hvězdných válek, kde můžete bojovat proti Temné straně Síly světelnými meči. Nebo si radši vytvoříte svůj vlastní, originální a zcela nový příběh? Fantazii se meze nekladou! Tato stavebnice plná akce a dobrodružství zabaví vás i vaše starší ratolesti i na celé hodiny.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet kostek v balení: 247

Obsah balení:
Sestavitelný model jediské stíhačky Starfighter, Akční vystřelovače, Zbraně: světelný meč, Minifigurka Anakina + figurka droida R2-D2

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 do 12 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: