Stavebnice

Informace

Novinky

Nové CHEMOPLAST CHEVA 06 Domeček NEW * Stavebnice * Zobrazit větší

CHEMOPLAST CHEVA 06 Domeček NEW * Stavebnice *

DS91057096

Nový produkt

Stavebnice s tematickým zaměřením na domeček je určena pro děti od 6 let. Součástí hračky je podrobný návod na sestavení vyobrazeného modelu. Ze stavebnice je možné postavit nejen model vyobrazené na obalu, ale i modely inspirované vlastní fantazií. Stavebnice obsahuje 86 kostek a 1 figurku Druh obalu: krabice 225 x 150 x 50 mm Stavebnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu. CHEVA je variabilní polytechnická stavebnice složená z řady stavebních dílů a doplňků. Všechny stavebnice označené touto ochrannou známkou jsou mezi sebou plně kompatibilní. Vyrobeno firmou Chemoplast BEC, která je tradičním českým výrobcem hraček už několik desítek let. Hračka vhodná pro děti od 6 let.

Více informací

Skladem

230 Kč s DPH

Více informací

Stavebnice s tematickým zaměřením na domeček je určena pro děti od 6 let. Součástí hračky je podrobný návod na sestavení vyobrazeného modelu. Ze stavebnice je možné postavit nejen model vyobrazené na obalu, ale i modely inspirované vlastní fantazií.

Stavebnice obsahuje 86 kostek a 1 figurku
Druh obalu: krabice 225 x 150 x 50 mm

Stavebnice je vyrobena z velmi kvalitního plastu. CHEVA je variabilní polytechnická stavebnice složená z řady stavebních dílů a doplňků. Všechny stavebnice označené touto ochrannou známkou jsou mezi sebou plně kompatibilní.
Vyrobeno firmou Chemoplast BEC, která je tradičním českým výrobcem hraček už několik desítek let.

Hračka vhodná pro děti od 6 let.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: