Stavebnice

Informace

Novinky

Nové VISTA SEVA TEAM Vozítko Vznášedlo polytechnická STAVEBNICE 196 dílků Zobrazit větší

VISTA SEVA TEAM Vozítko Vznášedlo polytechnická STAVEBNICE 196 dílků

DS90420684

Nový produkt

Dětská polytechnická stavebnice Seva Team 196 dílů Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás ...můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu, pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Tato ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat. Stavebnice SEVA Team Vás určitě potěší. Naleznete v ní dva rozdílné panáčky Seváčky a díly pro sestavení vozidla. Celé balení obsahuje celkem 196 dílků. Velikos krabice(š v h): 21 x 15 x 6 cm. Stavebnice je vhodná pro děti od 4 let! Cena je uvedena za 1 kus. -mp-

Více informací

Skladem

365 Kč s DPH

Více informací

Dětská polytechnická stavebnice Seva Team 196 dílů
Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30 výročí.
Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás ...můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky...

Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti.

A když přeskočíme školku a školu, pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Tato ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by neměla chybět v žádném dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Stavebnice SEVA Team Vás určitě potěší. Naleznete v ní dva rozdílné panáčky Seváčky a díly pro sestavení vozidla.
Celé balení obsahuje celkem 196 dílků.
Velikos krabice(š v h): 21 x 15 x 6 cm.

Stavebnice je vhodná pro děti od 4 let!
Cena je uvedena za 1 kus.


-mp-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: