Uklízečky

Informace

Novinky

Malá uklízečka sada úklidová kbelík s mopem a doplňky 3 barvy v sáčku Zobrazit větší

Malá uklízečka sada úklidová kbelík s mopem a doplňky 3 barvy v sáčku

DS82441079

Nový produkt

Plastová dětská sada na úklid, pro všechny malé uklízečky a pomocnice v domácnosti, která obsahuje kyblík, mop, lopatku, velký smeták, malý smetáček a čisticí prostředek. Vyrobeno z plastu ve třech barevných variantách. Baleno v sáčku. Dětská sada na uklízení je hračka, která zaručeně udělá radost každé malé hospodyňce. Úklid s maminkou bude zábavou. Uklízet domácnost je práce,která nikdy nekončí. Vezměte si malého pomocníka a naučte ho pomáhat Vám od malička. Rozměry balení (š v): 30 x 55cm Velikost kbelíku (š): 22cm Velikost mopu (d): 44cm Velikost velkého smetáku (d): 44cm Materiál: plast, dřevo Barevné varianty: světle zelená, modrá, tmavě zelená Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

230 Kč s DPH

Více informací

Plastová dětská sada na úklid, pro všechny malé uklízečky a pomocnice v domácnosti, která obsahuje kyblík, mop, lopatku, velký smeták, malý smetáček a čisticí prostředek. Vyrobeno z plastu ve třech barevných variantách. Baleno v sáčku.

Dětská sada na uklízení je hračka, která zaručeně udělá radost každé malé hospodyňce. Úklid s maminkou bude zábavou. Uklízet domácnost je práce,která nikdy nekončí. Vezměte si malého pomocníka a naučte ho pomáhat Vám od malička.

Rozměry balení (š v): 30 x 55cm
Velikost kbelíku (š): 22cm
Velikost mopu (d): 44cm
Velikost velkého smetáku (d): 44cm
Materiál: plast, dřevo
Barevné varianty: světle zelená, modrá, tmavě zelená

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

18 dalších produktů ve stejné kategorii: