Vláčky, vláčkodráhy

Informace

Novinky

PL Baby stavebnice vláček mašinka + vagonek kostky pro miminko plast

DS89820280

Nový produkt

Pěkná barevná stavebnice z plastu, pro nejmenší děti, ze které si mohou postavit mašinku s vagonkem. Kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování i u nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku a logiku. Zapojí také svou fantazii. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Rozměry dětské hračky (š v h): 22 x 9,5 x 6,5cm Materiál: plast Hračka v různých barevných kombinacích, dle aktuálních skladových zásob Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

92 Kč s DPH

Více informací

Pěkná barevná stavebnice z plastu, pro nejmenší děti, ze které si mohou postavit mašinku s vagonkem.

Kostky jsou hračky, které podporují logické uvažování i u nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku a logiku. Zapojí také svou fantazii.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Rozměry dětské hračky (š v h): 22 x 9,5 x 6,5cm
Materiál: plast
Hračka v různých barevných kombinacích, dle aktuálních skladových zásob

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: