Vláčky, vláčkodráhy

Informace

Novinky

Robot lokomotiva s transformací 16cm transrobot na kartě plast

DS69589007

Nový produkt

Plastový červený robot, který se transformuje v několika jednoduchých krocích, podle návodu na zadní straně obalu, do historické lokomotivy. Baleno na kartě. Tranformer, skládací auto-robot, superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky. Rozměry balení (š v): 22,5 x 35cm Rozměry robota (v): 16cm Materiál: plast Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

173 Kč s DPH

Více informací

Plastový červený robot, který se transformuje v několika jednoduchých krocích, podle návodu na zadní straně obalu, do historické lokomotivy. Baleno na kartě.

Tranformer, skládací auto-robot, superrobot, autobot, bojovník, robot. Pořiďte svému malému bojovníkovi pomocníka - superrobot mu pomůže zachránit svět před zlem. Transformeři jsou roboti, které lze přeměnit na něco jiné - auto, tank, pravěkého tvora, terénní auto nebo vozidlo těžké techniky.

Rozměry balení (š v): 22,5 x 35cm
Rozměry robota (v): 16cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: