Vláčky, vláčkodráhy

Informace

Novinky

Vlak kouřící parní lokomotiva 23cm set s kolejemi a vagónem na baterie Světlo Zvuk

DS27102441

Nový produkt

Parádní historická plastová retro lokomotiva, která po zapnutí jezdí na kolejích, vydává reálné zvuky, svítí a kouří se ji z komínu. Součástí balení jsou koleje a nákladní vagón. Koleje se sestavují do kruhu průměr 90cm. Baleno v krabici. Hračka se světlem a zvukem na baterie. Které dítě by rádo nepozorovalo vlaky? Pořiďte mu nějaký vláček domů, určitě si bude spokojeně houkat. Tenhle vláček musí mít doma každý malý železničář, výpravčí nebo jen sběratel či fanda železnice. Rozměry balení (š v h): 44,5 x 24 x 7,5cm Rozměry mašinky (d): 23cm Materiál: plast Baterie: 4xAA 1,5V (nejsou součástí) Obsah balení: lokomotiva, kolej zatočená 8ks, vagon Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

385 Kč s DPH

Více informací

Parádní historická plastová retro lokomotiva, která po zapnutí jezdí na kolejích, vydává reálné zvuky, svítí a kouří se ji z komínu. Součástí balení jsou koleje a nákladní vagón. Koleje se sestavují do kruhu průměr 90cm. Baleno v krabici. Hračka se světlem a zvukem na baterie.

Které dítě by rádo nepozorovalo vlaky? Pořiďte mu nějaký vláček domů, určitě si bude spokojeně houkat. Tenhle vláček musí mít doma každý malý železničář, výpravčí nebo jen sběratel či fanda železnice.

Rozměry balení (š v h): 44,5 x 24 x 7,5cm
Rozměry mašinky (d): 23cm
Materiál: plast
Baterie: 4xAA 1,5V (nejsou součástí)
Obsah balení: lokomotiva, kolej zatočená 8ks, vagon
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: