Vodní sporty

Informace

Novinky

Branka multifunkční na vodní polo / fotbal / hokej 3v1 set s míčkem a doplňky

DS68241560

Nový produkt

Žlutomodrá multifunkční branka z plastu určená především pro hru vodní polo do vody, v sadě s pumpičkou a míčkem. Branka je bez pěnových násad na konstrukci použitelná i jako normální brána s umístěním na pevném povrchu i pro jiné sporty (např. na fotbal, či hokej). Brána je dodávána v rozloženém stavu v krabici. 3 v 1 (3in1) Vodní pólo je vodní míčová hra, ve které proti sobě nastupují dvě šestičlenná družstva a jeden brankář. Hraje se v bazénu po jehož stranách jsou rozmístěny různobarevné plováky, které označují jednotlivé herní zóny. Cílem je vstřelit týmu protivníka co nejvíce branek. Rozměry brány (š v h): 61 x 40 x 29cm Rozměry balení (š v h): 57,5 x 17,5 x 6cm Obsah balení: míč, pumpička, síť, brána k sestavení (16 dílků) Hračka je vhodná pro děti od 3 let Cena je uvedena za 1 sadu - balení hračky. -dm-

Více informací

Skladem

255 Kč s DPH

Více informací

Žlutomodrá multifunkční branka z plastu určená především pro hru vodní polo do vody, v sadě s pumpičkou a míčkem. Branka je bez pěnových násad na konstrukci použitelná i jako normální brána s umístěním na pevném povrchu i pro jiné sporty (např. na fotbal, či hokej). Brána je dodávána v rozloženém stavu v krabici. 3 v 1 (3in1)

Vodní pólo je vodní míčová hra, ve které proti sobě nastupují dvě šestičlenná družstva a jeden brankář. Hraje se v bazénu po jehož stranách jsou rozmístěny různobarevné plováky, které označují jednotlivé herní zóny. Cílem je vstřelit týmu protivníka co nejvíce branek.

Rozměry brány (š v h): 61 x 40 x 29cm
Rozměry balení (š v h): 57,5 x 17,5 x 6cm
Obsah balení: míč, pumpička, síť, brána k sestavení (16 dílků)

Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Cena je uvedena za 1 sadu - balení hračky.

-dm-
6 dalších produktů ve stejné kategorii: