Zvířata a figurky

Informace

Novinky

Nové PLYŠ Panda 100cm *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

PLYŠ Panda 100cm *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS60858899

Nový produkt

Rozkošná panda z plyše nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Plyšová panda o velikosti 100 cm je vyrobena z heboučké plyše. Ideální dárek pro jakoukoli příležitost! Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Rozměry dětské hračky (š v h): 40 x 100 x 30cm Materiál: plyš Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození -dm-

Více informací

Skladem

711 Kč s DPH

Více informací

Rozkošná panda z plyše nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku! Plyšová panda o velikosti 100 cm je vyrobena z heboučké plyše. Ideální dárek pro jakoukoli příležitost!

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Rozměry dětské hračky (š v h): 40 x 100 x 30cm
Materiál: plyš

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

-dm-
30 dalších produktů ve stejné kategorii: