Zvířata a figurky

Informace

Novinky

PLYŠ Minnie/Mickey 20cm na baterie Zvuk 2 druhy *PLYŠOVÉ HRAČKY* Zobrazit větší

PLYŠ Minnie/Mickey 20cm na baterie Zvuk 2 druhy *PLYŠOVÉ HRAČKY*

DS14310944

Nový produkt

Krásná plyšová postavička v licenci Disney, ve dvou variantách provedení (Minnie, Mickey). Hračka se zvukem na nevyměnitelné baterie. Po stisknutí bříška hraje melodie nebo se ozve smích. Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované. Rozměry dětské hračky (v): 20cm Materiál: plyš Baterie: 2x LR44 (jsou součástí) Varianty provedení: myška Minnie, myšák Mickey Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od narození Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

337 Kč s DPH

Více informací

Krásná plyšová postavička v licenci Disney, ve dvou variantách provedení (Minnie, Mickey). Hračka se zvukem na nevyměnitelné baterie. Po stisknutí bříška hraje melodie nebo se ozve smích.

Plyšová hračka je vhodná jako dárek pro všechny děti. Plyšák vždy potěší. Plyšáci jsou vhodným mazlíčkem nejen do postýlky. Slouží dětem k mazlení, ale děti si s nimi také vytváří dekoraci svého dětského království. Hračky z plyše jsou vhodné pro děti všech věkových kategorií, ale jsou oblíbené i u dospělých, kde mohou sloužit třeba jako pěkný a originální dárek z lásky, pro zamilované.

Rozměry dětské hračky (v): 20cm
Materiál: plyš
Baterie: 2x LR44 (jsou součástí)
Varianty provedení: myška Minnie, myšák Mickey

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od narození

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: