Zvířata a figurky

Informace

Novinky

Nové Pejsek plyšový na kabel 17cm chodící na baterie štěká Zvuk Zobrazit větší

Pejsek plyšový na kabel 17cm chodící na baterie štěká Zvuk

DS57375940

Nový produkt

Roztomilý pejsek z plyše s ovládáním na kabel, který umí chodit a štěkat. Hračka se zvukem na baterie. Pejsek chodí a štěká. Při přepnutí do polohy ON - pejsek chodí sám. Psík se přes kabel snadno ovládá a zároveň slouží jako vodítko. Pokud vaše dítě chce zvířátko, ale ještě není dost zralé na kompletní péči a povinnosti, které s sebou chování zvířátka přináší, pak je pro něj tato hračka ideální volbou. Rozměry balení (š v h): 20 x 24 x 11cm Rozměry dětské hračky (d v): 16 x 17cm Materiál: plyš, plast Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí) Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

382 Kč s DPH

Více informací

Roztomilý pejsek z plyše s ovládáním na kabel, který umí chodit a štěkat. Hračka se zvukem na baterie. Pejsek chodí a štěká. Při přepnutí do polohy ON - pejsek chodí sám. Psík se přes kabel snadno ovládá a zároveň slouží jako vodítko.

Pokud vaše dítě chce zvířátko, ale ještě není dost zralé na kompletní péči a povinnosti, které s sebou chování zvířátka přináší, pak je pro něj tato hračka ideální volbou.

Rozměry balení (š v h): 20 x 24 x 11cm
Rozměry dětské hračky (d v): 16 x 17cm
Materiál: plyš, plast
Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí)
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: